Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Wycieczka do JuraParku w Krasiejowie

Na zakończenie roku przedszkolnego
1 lipca 2014r. wybraliśmy się na wycieczkę do JuraParku w Krasiejowie.

Zwiedzanie zaczęliśmy od niezwykłej atrakcji,
jaką jest Tunel Czasu. Wszystkie dzieci zostały zaproszone na pokład kapsuły czasu, która zabierała nas w niezwykłą, interaktywną podróż poprzez dzieje naszej planety. Począwszy od Wielkiego Wybuchu poznaliśmy kolejne etapy kształtowania się Ziemi.

Zaraz po pełnej wrażeń podróży w Tunelu Czasu rozpoczynamy spacer wśród prehistorycznych stworzeń po specjalnie przygotowanej ścieżce edukacyjnej. 1500 metrowa ścieżka, którą przemierzyliśmy poszczególne okresy ery dinozaurów. Wzdłuż trasy rozmieszczone zostały rekonstrukcje dinozaurów.

Po posiłku udaliśmy się do Oceanarium, które dzieciom podobało się chyba najbardziej. Pogoda nam dopisała, dzięki czemu była to bardzo, bardzo udana wycieczka. Po tak emocjonującym dniu, przyjemnie było uiąść w autobusowych fotelach i zdrzemnąć się w drodze powrotnej do Koszęcina.
Relacja 2014-07-05, 17:59 | autor: Karolina U